Satılık Yazlık Kuşadası

Temel yaşam ihtiyaçlarının çok ötesinde

Her detayı düşünülmüş, 5 yıldızlı otel konforunda ayrıcalıklı bir yaşam sizi bekliyor.

Türkiye’ nin tek tapulu Golf Resortü, Kusadasi International Golf & SPA Resort te kendi evinizde otel konforunu yaşayın. 5 odalı Özel havuzlu villalardan 1+1 stüdyo dairelere 47 farklı tip alternatifinden biri mutlaka sizin için.

Ege Denizi ve Söke Ovası manzaralı proje deniz seviyesinden 270 metre yükseklikte bir tepede konumlandırılmıştır. Proje kendi içinde farklı adalara ayrılmıştır. Dove, Nightingale, Pelican,Peacock adaları Ege Deniz- Samos Adası manzaralı iken Eagle, Grouse ve Swan adaları Milli Park ve Söke vadi manzaralı olarak konumlandırılmıştır. Ünitelerde isteğe bağlı full eşya paketi bulunmaktadır.

Priyen Projects; satış ve tapu devrinin takip edilmesinden, satış sonrası oluşan müşteri isteklerine cevap veren After Sale departmanı ile ev sahiplerine ihtiyaçları olan tüm hizmetleri eksiksiz olarak sunmaktadır.

Proje uluslar arası USGA standartlarında turnuva sahası, zengin sosyal donatılar ve profesyonel bir otelcilik firması tarafından işletilmesi nedeni ile özel kullanımın dışında yüksek kira getirisi sayesinde iyi bir yatırım fırsatıdır.